איך יודעים שהמצבר חלש?

איך יודעים שהמצבר חלש?

5 בדצמבר 2017 0 By daniel

מצבר תקין מאפשר נסיעה רציפה ונעימה ברכב, וקל להתניע את הרכב לקראת כל נסיעה.
ישנן כמה תקלות כמו לדוגמה:

  • קושי בהתנעת הרכב.
  • הרכב נכבה לעתים תכופות.
  • נורית אזהרה על המצבר, נדלקת בלוח המחוונים לעתים תכופות.
  • התאורה מהבהבת או חלשה, עקב בעיה של אי אספקת האנרגיה.

 

בכל המקרים הללו, קיימת סבירות גבוהה שהמצבר חלש ולכן חשוב לבדוק אותו ובמידת הצורך להתקין מצבר חדש.

ענק המצברים היא חברה ותיקה ויעילה, בעלת פריסה ארצית של סניפים, הפועלת בשיטת שירות חדשה וייחודית המקלה מאד על הנהגים שחושבים כי קיימת תקלה במצבר שלהם.
לקוח המעוניין שיבדקו את המצבר שלו, מתקשר למוקד השירות של החברה, מסביר את מהות התקלה, מעביר מידע מפורט על סוג הרכב ועל הדגם הספציפי, ופרטים על מיקום הרכב.
במשרדי החברה מוודאים כי קיים במלאי שלהם מצבר המתאים לסוג רכב זה וטכנאי הנמצא באזור קרוב מגיע תוך פרק זמן קצר למיקום שבו ממתין הרכב הבעייתי.

לאחר בדיקה קצרה, מסביר הטכנאי לבעל הרכב אם אכן המצבר התרוקן ויש צורך להחליפו או אם מדובר בתקלה אחרת וכדאי שהלקוח יפנה למוסך כי המצבר תקין ואין צורך להחליפו.
אם אכן התרוקן המצבר, מוציא הטכנאי המיומן את המצבר הישן ממיקומו ומתקין במקומו את המצבר החדש. מדובר בפעולה מהירה שמתבצעת תוך כמה דקות ומיד לאחר מכן, אפשר כבר לנסות להפעיל את המנוע.
בדרך כלל מיד לאחר ההתקנה, האוטו מתניע במהירות וללא תקלות ואפשר לנסוע באופן בטוח ברכב.
התשלום לחברת ענק המצברים מתבצע בנוחות במזומן או באמצעות כרטיס אשראי כך שהלקוח לא מתעכב, העסקה מתבצעת במהירות והלקוח והטכנאי ממשיכים לדרכם.

המצברים המשווקים והמותקנים על ידי ענק הרכבים הם מצברים המיובאים על ידם מהחברות המובילות בעולם.
כל המוצרים הם בעלי תקן בין-לאומי, מוצרים אמינים שהוכיחו את יכולתם המקצועית לאורך שנים רבות באלפי רכבים בארץ ובחו”ל.
אפשר לרכוש אצלנו:

  • מצברי שנפ
  • מצברי ורטה
  • מצברי וולטה
  • מצברי בוש
  • מצבר אופטימה
  • מצברי טיטניום

 

אנשי השירות המנוסים של ענק הרכבים יודעים להתאים את המצבר הנכון ביותר לכל סוג רכב, לכן הם יעניקו לכל בעל רכב יעוץ מקצועי הכולל את היתרונות והחסרונות של כל אחד מהמצברים עבור הרכב שלו.
בחשיבה משותפת תתקבל החלטה איזה מצבר לרכוש.
על כל מצבר שמותקן על ידי ענק המצברים ברכב קיימת תקופת אחריות שאורכה בין שלש ל – שבע שנים.
חברת ענק המצברים, מייבאת ומשווקת גם מצברים ייעודיים עבור כלי רכב ממונעים נוספים כמו לדוגמה, עבור אופנועים, משאיות, קלנועיות, קטנועים ואופנועי ים.
כל טכנאי החברה הם אנשים מנוסים בעלי ידע וניסיון רב שרכשו אותו בלימודים, במהלך העבודה השוטפת ובהשתלמויות מקצועיות בארץ ובעולם.
החברה חרטה על דגלה להעניק שירות ייחודי ואישי לכל אחד מלקוחותיה ולכן משתתפים כל העובדים בסדנאות ייחודיות כדי לקדם ולשפר את שיטות העבודה ולהעניק חווית שירות יוצאת דופן ללקוחות החברה.
כל הפעולות הללו מגדילות בכל יום את מעגל לקוחות החברה. הלקוחות הקיימים משתמשים שוב ושוב בשירותים היעילים והמקצועיים של החברה והם גם אלה שממליצים עלינו לחבריהם ולמשפחתם.