נתקעתי בלי מצבר

נתקעתי בלי מצבר

15 בדצמבר 2017 0 By daniel

תמיד זה קורה בזמן הכי לא מתאים. הייתי אמור להגיע לפגישה חשובה, יצאתי בזמן מהמשרד אבל האוטו לא מניע ……
פותח מכסה מנוע, לא מבין כמעט כלום בכל המכשור הזה ואין לי מושג מה תקין ומה לא ! נזכרתי שבזמן האחרון האורות בלוח המחוונים היו עמומים יותר והבוקר נדלקה לי נורת אזהרה,
בדקתי בספר הרכב ומסתבר שזו מנורה המתריעה על בעיה במצבר ! מה עושים עכשיו?

במשרד הציעו לי לצלצל לשירות של ענק המצברים כי הם מפעילים שרות ייחודי ושולחים בעת הצורך טכנאי שמוציא את המצבר הישן ומתקין במקומו מצב חדש ותקין.
הבנתי שלפגישה כבר לא אגיע בזמן וצלצלתי למוקד השירות של ענק המצברים. לשמחתי נפלתי על נציגה מקסימה שביקשה ממני הסברים על התקלות ברכב, איפה אני נמצא, מה סוג הרכב ומהו הדגם שלו.
לאחר קבלת מלוא המידע, היא בדקה את הנתונים והודיעה לי שמצבר חדש המתאים לרכב שלי קיים אצלם במלאי וטכנאי יגיע אלי תוך כחצי שעה.

לכולנו יש ניסיון עם חברות המעניקות שירות לא אמין ולא מקצועי ומאד שמחתי שנתקלתי הפעם בשירות ענייני ונעים.
הטכנאי אכן הגיע תוך כחצי שעה, ניגש מיד לעבודה בדק את המצבר באופן מקצועי ומקיף ובישר לי שאין מה לעשות כיוון שהמצבר התרוקן מתוכנו ויש להתקין מצבר חדש.
מובן שאישרתי מיד את ביצוע ההתקנה, ותוך רבע שעה הטכנאי כבר סיים את המלאכה. אף על פי שהיינו באמצע הרחוב ולא במשרד או במוסך, הוא קיבל תשלום באמצעות כרטיס אשראי זה היה מאד נוח קל ומהיר.
קיבלתי חשבונית ונסעתי לדרכי.

הגעתי מאוחר לפגישה, אבל העיקר שהגעתי.
לא בכל יום נתקלים בחברה בעלת תודעת שירות כל כך גבוהה ולכן מיד כשנכנסתי לישיבה, סיפרתי לכולם על השירות הייחודי של ענק המצברים כדי שאם מישהו יתקע ללא מצבר, שידע שפונים רק לענק המצברים,
שם גם הם יקבלו שירות מצוין ומקצועי מהצוותים שלהם הממוקמים ברחבי הארץ.
ללא השירות של ענק המצברים הייתי צריך לגרור את הרכב למוסך, דבר שהיה לוקח כמה שעות טובות ואחר כך להשאיר את הרכב במוסך ולהמתין עוד כמה שעות עד שירכיבו את המצבר החדש.
השירות המופלא של ענק המצברים חסך לי זמן יקר, חסך המון עצבים ותיאומים ובעיקר נגרם לי סיפוק רב מהעובדה שיחסית התקלה נפתרה בזמן קצר ויכולתי להמשיך בעיסוקי.
מסתבר שענק המצברים הם יבואנים מורשים של מצברים עבור כל סוגי הרכבים שנעים בכבישי ישראל, מהחברות המובילות בעולם המייצרות אותם על פי תקנים בין לאומיים:

  • מצברי שנפ
  • מצברי ורטה
  • מצברי וולטה
  • מצברי בוש
  • מצבר אופטימה
  • מצברי טיטניום

 

בנוסף לכך, הם מייבאים מצברים גם עבור קטנועים, אופנועים, משאיות, טרקטרונים, קלנועיות ועוד. כך שמדובר בחברה מאד רצינית ששמה לה למטרה להתמקצע בכל הקשור למצברים.
החל ביבוא מוצרים מעולים בלבד, דרך תודעת שירות גבוהה מאד של הנציגים במשרד והטכנאים בשטח, ועל הרעיון המבורך להגיע לכל לקוח באשר הוא נמצא,
לפתור לו את הבעיה האקוטית בפרק זמן קצר, זו חשיבה ייחודית שמגיע להם קרדיט על כך.
תודה.