מצברים ברחובות

מצברים ברחובות

22 בנובמבר 2017 0 By daniel

מאות אלפי נהגים בישראל חשו על בשרם את תחושת התסכול כאשר מצבר הרכב שלהם שבק חיים. בדרך לעבודה, בשלהי החופשה המשפחתית או סתם ביציאה מהקניון העירוני, מצבר תקול הוא חתיכת מכה לתכניות ולמצב הרוח. אלא שתושבי רחובות ושפלת החוף כבר הבינו איך להפוך את הלימון ללימונדה קרה וטעימה, וזה בזכות חברת ענק המצברים הפועלת בעיר ומצליחה לעלות חיוך רחב על פניהם של אלפי נהגים…

למי שלא בקיא בתורה המכאנית של כלי התחבורה, נגלה שהמצבר הינו הסוללה המרכזית של הרכב שלכם, ובדיוק כפי שאין מכשיר סלולארי בלי סוללה, כך גם פני הדברים עם הרכב. למצבר אורך חיים מסוים, כך שזה לא משנה אם ברשותכם רכב פאר חדיש או סופר מיני בת 10 שנים ויותר – מתישהו המצבר יסיים את חייו. בדיוק ברגע הזה חשוב שיהיה מקום אותו ניתן להשיג בשיחת טלפון קצרה, אשר מציע שירות הגעה אליכם והחלפת מצבר מקצועית, מהירה וזולה. או בשתי מילים – “ענק המצברים”.

כל הדרכים מובילות ל”ענק”

אלפי נהגים ברחובות והסביבה כבר זכו ליהנות מהשירות המצוין של החברה הכלל ארצית, המציעה שלל יתרונות ומעלות. ראשית, מגוון רחב של מצברים ברחובות, מצברים מיובאים המתאימים לקשת רחבה של כלי תחבורה (כולל אופנועים, משאיות ואף כלי שיט) ולמגוון דרגות תקציב. שנית, ב”ענק המצברים” לא ישלחו אתכם לדרככם בראש לא-שקט. אצלנו כל מצבר חדש מגיע עם אחריות, לרוב של שנה עד שלוש שנים, כך שאתם יכולים להיות רגועים לגבי איכות המוצר. שלישית, שירות ההגעה ממש אליכם הופך את הסיטואציה הלא-נעימה של להיתקע בגלל מצבר מקולקל, לסבירה הרבה יותר. עם “ענק המצברים”, בתוך זמן קצר יגיע אליכם נציג החברה, יבדוק את פשר התקלה ובמידת הצורך – יחליף את המצבר הסורר. תוסיפו על כל אלו את המחירים התחרותיים, את שעות הפעילות הנרחבות (מדי יום מהשעה 8:00 בבוקר ועד 20:00 בערב, בימי שישי עד 14:00 בצהריים), את הפריסה הארצית הרחבה והרי לכם כל הסיבות לבחור ב”ענק המצברים”.

“ענק המצברים” – כי לרכב שלך מגיע את הטוב ביותר. נסיעה טובה ובטוחה!