מצבר פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה

בשונה ממצברים המיועדים להתנעת הרכב ולאספקת אנרגיה למערכות החשמליות השונות המתוקנות בו, ביניהן מערות תאורה, מערכת שמע, דיבורית ועוד, מצבר פריקה עמוקה נועד לספק אנרגיה לצורך הפעלת הרכב עצמו. מצבר פריקה עמוקה הוא בעלי יכולת הטענה מחדש, גם כאשר הוא מתרוקן כמעט לחלוטין ולכן שלא כמו מצבר רגיל, מצבר טעינה עמוקה מאפשר שימוש מחדש בכל פעם בה הוא מתרוקן.

למי מתאים מצבר פריקה עמוקה

מצבר פריקה עמוקה ניתן למצוא במגוון כלי רכב המונעים באמצעות חשמל. מרכבי שירות, רכבי גולף וכלים חשמליים קטנים, דרך מכונות שטיפת רצפות, במות, מתקני הרמה, יאכטות, קרוואנים, רכבי חילוץ, קלנועיות וכלי רכב רבים נוספים המונעים באמצעות מנוע חשמלי. בעלי רכבים פרטיים המעוניינים לגבות את המצבר ברכבם במערכת נוספת שאינה דורשת הטענה רציפה, בוחרים לפעמים להתקין ברכבם גם מצבר פריקה עמוקה. לקבלת הצעה משתלמת במיוחד למצבר פריקה עמוקה חייגו 072-395-2070 או השאירו לנו פרטים

איך פועל מצבר פריקה עמוקה

המצבר הסטנדרטי המותקן ברכב שלכם, נטען באמצעות האלטרנטור המונע על ידי רצועה ייעודית. מצבר זה נועד לספק זרם בעוצמה גבוהה לצרך התנעת המנוע וזרם בעוצמה נמוכה יותר לצורך פעלת המערכות השונות ברכב. מצבר פריקה עמוקה, נועד לספק מתח נמוך לאורך זמן. הוא אינו נטען במהלך פעילות הרכב וניתן לנצל את רוב האנרגיה הצבורה בו לפני הטענה מחדש בלי לגרום נזק.

כיצד טוענים מצבר פריקה עמוקה

כפי שציינו, מצבר פריקה עמוקה אינו נטען בעת פעולת הרכב. כאשר הוא מתרוקן יש לטעון אותו באמצעות רשת החשמל. מעבר לשימושים הרבים שלו בתחומי התחבורה והתעשייה מצבר פריקה עמוקה משמש פעמים רבות גם כסוללה האוגרת חשמל שנוצר באמצעות אנרגית הרוח, אנרגית השמש וסוגים נוספים של אנרגיות מתחדשות.

היכן רוכשים מצבר פריקה עמוקה

עם העלייה בפופולאריות של כלי הרכב החשמליים, המונעים על ידי מצבר פריקה עמוקה, עלה משמעותית גם הביקוש למצברים הללו. למעשה, אין כמעט יצרן מצברים שאינו מציע, כחלק ממגוון המוצרים אותם הוא מיצר, גם מצבר פריקה עמוקה. מצבר פריקה עמוקה הוא בעל תפקיד חיוני במיוחד בהנעתם של כלי רכב חשמליים ולכן יש לבחור אותו בקפידה. התקנת מצבר פריקה עמוקה 12V, ברכב חשמלי הדורש מצבר בעל תכונות שונות, עלולה לגרום נזק גם לרכב וגם למצבר. לכן, מצבר פריקה עמוקה מומלץ לרכוש מספקים בעלי ידע וניסיון בתחום.

מצבר פריקה עמוקה בענק המצברים

רשת ענק המצברים היא רשת ארצית המתמחה בהתקנה ומכירה של מצברים, ביניהם גם מצברי פריקה עמוקה, ומצבר פריקה עמוקה 12V הוא אחד המוצרים המבוקשים ביותר על ידי לקוחותיה. הידע והניסיון שנצברו על ידי אנשי המקצוע של הרשת, מבטיחים לכם את השירות הטוב ביותר ואת המוצרים האמינים ביותר, במחירים המשתלמים בישראל. רשת ענק המצברים משווקת מגוון מצברי פריקה עמוקה מתוצרת החברות המובילות בעולם. מצבר פריקה עמוקה אחד מהם יתאים לצורך שלכם.