סוגי מצברים – מצבר לכל כלי הרכב

סוגי מצברים

ענק המצברים מציג לפניכם מבחר סוגי מצברים למכשירים ממונעים, החל מסוגי מצברים שונים לכלי רכב ועד למצברים לאופנועי ים.

מצבר לכל כלי הרכב

את המצברים המיועדים לרכבים פרטיים רובנו מכירים, אולם בנוסף אליהם קיימים סוגים רבים של מצברים, למגוון שימושים ביניהם: מצברים לאופנועים, מצברים לאופנועי ים, מצברים לקטנועים, מצברים לקלנועיות, מצברים למשאיות ועוד. כל אחד מסוגי המצברים הללו הוא בעל תכונות ייחודיות הגורמות לו להתאים לא רק לצרכי האנרגיה של כלי הרכב השונים, אלא גם למבנה שלהם. במאמר זה ריכזנו כמה מסוגי המצברים הנפוצים ביותר.

מצבר לאופנוע

מצבר לאופנוע ניתן להשיג בשתי תצורות עיקריות: הראשונה: מצבר לאופנוע בעל חומצת ג’ל והשנייה: מצבר לאופנוע מבוסס חומצה נוזלית. מצבר לאופנוע עם חומצת ג’ל מותקן בדרך כלל באופנועים קטנים. הוא אינו דורש טיפול, אולם לאחר תקופות ללא התנעה הג’ל עלול להיקרש ולא לספק את האנרגיה הדרושה להנעה. לעומת זאת, מצבר בעל חומצה נוזלית דורש בדיקות תקופתיות והוספת מים על פי הצורך.

מצבר לאופנוע ים

מצבר לאופנוע ים צריך להיות בעל תכונות ייחודיות שיאפשרו לו לתפקד כראוי בסביבה רטובה או לחה ולעמוד בטלטלות. לכן, כאשר אתם בוחרים מצבר לאופנוע ים, עשו שאת במחשבה תחילה. הקפידו לבחור מצבר אופנוע ים תוצרת יצרן מוכר, המשווק על ידי בעלי מקצוע מנוסים בתחום המצברים.

מצבר לקטנוע

מעטים מודעים לכך אולם מצבר לקטנוע הוא בעל תכונות שונות באופן מהותי מאשר מצברים לאופנוע. מצברים לקטנוע מותאמים הן מבחינת גודלם והן מבחינת קיבולת האנרגיה שלהם לכלים קטנים וחסכוניים. בנוסף, ברכישת מצבר לקטנוע, מומלץ לבדוק את התאמת המצבר מבחינת מיקום הקטבים – הפלוס והמינוס.

מצבר לקלנועית

מצבר לקלנועית הוא מוצר שונה לחלוטין מכל מצבר אחר. מצבר לקלנועית הוא מצבר פריקה עמוקה המספק חשמל במתח נמוך לאורך זמן וניתן לפרוק אותו לחלוטין ולטעון אותו שוב בלי לגרום לו נזק. מצבר לקלנועית הוא למעשה המנוע של הקלנועית, כך שפשרה ברכישת מצבר לקלנועית עלולה להיות יקרה מאוד בעתיד.

מצברים לטרקטורונים

כמו מצבר לאופנוע, מצברים לאופנוע ים או מצבר לקטנוע, גם סוגי מצברים לטרקטורונים מוצעים בשתי תצורות עיקריות: מצברים לטרקטורונים המבוססים על חומצת ג’ל שאינם דורשים טיפול ומצברים לטרקטורונים מבוססי חומצה נוזלית, הדורשים בדיקה ומילוי מים בעת הצורך.

מצברים למשאית

מצברים למשאית נדרשים לעמוד בעומסים כבדים במיוחד ולהבטיח פעולה רציפה של המשאית, על מכלוליה השונים לאורך זמן. כאשר בוחרים מצברים למשאית יש בחשבון את השיקולים הללו ואת התאמתם של המצברים למשאית ולשימושים השונים שלה. לכן, רכישת מצברים למשאית מספק מקצועי ואמין היא חיונית במיוחד.

לקבלת הצעה משתלמת במיוחד
חייגו 072-395-2070 או השאירו לנו פרטים!

ענק המצברים

רשת ענק המצברים, היא הכתובת לרכישה והחלפה של סוגי מצברים שונים בין אם אתם מעוניינים לרכוש מצברים למשאית, מצברים לטרקטורונים, מצבר לקלנועית, מצבר לקטנוע או מצבר לאופנוע ים, ברשת ענק המצברים תמצאו מבחר גדול במיוחד של מצברים איכותיים מתוצרת מיטב היצרנים בישראל ובעולם. שירות החלפת מצברים עד הבית של רשת ענק המצברים, יאפשר לכם להחליף מצבר לכל כלי רכב ברחבי הארץ ולדעת שבחרתם בטוב ביותר.