מצבר אופטימה

מצבר אופטימה

מצבר אופטימה

אם אתם מחפשים מצבר שיעניק לכם עוצמה טהורה מצאתם את המצבר הנכון. מצברי אופטימה, המיוצרים על ידי חברת Johnson Controls, מציעים שילוב ייחודי בין ביצועים גבוהים במיוחד לאמינות חסרת פשרות. הטכנולוגיה הייחודית בה מיוצרים מצברי אופטימה, מעניקה להם עמידות בפני ויברציות הגבוהה פי חמשה עשר מכל מצבר אחר, ומעניקה להם חיים ארוכים במיוחד בהשוואה למצברים סטנדרטיים. מצברי אופטימה המוגנים מפני דליפות ואינם זקוקים לטיפולים, יעניקו לכם שקט נפשי לאורך כל הדרך.

מצבר אופטימה לרכב פרטי

מצברי אופטימה המיועדים לכלי רכב פרטיים, מספקים עוצמה מנצחת לנהגים בכל הרמות. זמן הטעינה הקצר והיכולת לספק מתח גבוה על פי דרישה, הופכים את מצברי אופטימה לספקי אנרגיה אידיאליים עבור לרכבים משופרים או רכבים בעלי מערכות צליל מתקדמות. מצברי אופטימה לרכב פרטי מוצעים בשני דגמים. REDTOP, המיועד לרכבי שטח, ו- YELLWTOP האידיאלי לרכבים מאובזרים במיוחד.

לקבלת הצעה משתלמת במיוחד למצבר אופטימה
חייגו 072-395-2070 או השאירו לנו פרטים

מצבר אופטימה לרכבי שטח

אם אתם נוהגים ברכב שטח, אתם ודאי מודעים לכמויות האנרגיה אותן צורכות המערכות השונות שלו. בין אם הנכם משתמשים בבולמי זעזועים הידראוליים ובין אם בבולמי זעזועים מבוססי לחץ אוויר, מצברי אולטימה יספקו לכם את העוצמה הדרושה להפעלת כל המערכות, מהכננת ועד למערכת הסאונד.

מצברי אופטימה לסירות

גם בתחום המצברים לסירות, מצברי אופטימה הם הבחירה הנכונה. המצברים הימיים של אופטימה, מצברים סטנדרטיים שנועדו לספק מתח גבוה לצורך ההתנעה, או מצברי פריקה עמוקה, המספקים מתח נמוך למערכות השונות. בנוסף לסירות, המצברים הימיים של אופטימה מתאימים גם לקרוואנים המצוידים במערכות, חימום, קירור, ניווט, תאורה ובידור, הידועות בדרישות האנרגיה הגבוהות שלהן.

מצברי אופטימה למשאיות

נאמר זאת כך: מצברי אופטימה מסדרת YELLWTOP, נוצרו כדי לאפשר לדברים גדולים לקרות. כאשר הם מותקנים בציוד הנדסי או במשאיות כבדות, מצברי אופטימה יעניקו לכם את העוצמה אליה תזדקקו, גם בתנאים קשים במיוחד: טמפרטורות קיצוניות, ריבוי מערכות, מחזורי טעינה קצרים וויברציות.

מצברי אופטימה ברשת ענק המצברים

אם הגעתם עד כאן, כבר ידוע לכם כי מצברי אופטימה הם אינם מצברים סטנדרטיים. מצברי אופטימה הם מצברי על, המציעים יותר עוצמה ויותר אמינות מאשר כל מצבר אחר. ענק המצברים, רשת בפריסה ארצית המתמחה בשיווק והתקנה של מגוון סוגי מצברים לכל כלי הרכב, גאה להציע ללקוחותיה גם את מצברי האיכות של אופטימה.

מצברי אופטימה עד הבית

מצברי אופטימה ידועים באמינותם לאורך זמן, אולם גם אותם יש צורך להחליף מדי פעם. שירות מצבר עד הבית, של רשת ענק המצברים יאפשר לכם להחליף מצבר אופטימה או כל מצבר אחר, בלי להגיע למוסך או אל תחנת השירות. איך זה עובד? פשוט מאוד! במידה ואתם זקוקים להחלפת מצבר ברכב, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם רשת ענק המצברים. אנשי השירות של הרשת יגיעו אליכם תוך זמן קצר ויתקינו ברכב שלכם מצבר חדש ואיכותי במחיר משתלם.

לעוד מידע על