מצברי וולטה

מצברי וולטה

מצברי וולטה

וולטה הוא מותג המצברים של חברת וולקן, בין החברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחום הייצור השיווק וההפצה. מצברי וולטה מיוצרים במגוון דגמים ותצורות המתאימים למגוון רחב של כלי רכב, ובנוסף מייצרת החברה גם מצברי פריקה עמוקה המיועדים לרכבים חשמליים קלים. את האיכות והאמינות של מצבר וולתא, דומה שאין צורך להציג לציבור הנהגים הישראלי. לכן בחרנו לסקור בקצרה את ההיסטוריה של מצברי וולטה, ולספר לכם אודות הדרך הנוחה והמשתלמת ביותר בה תוכלו לצייד את הרכב שלכם במצבר volta חדש, בלי לצאת מהבית.

רוכשים מותג ישראלי. רוכשים מצבר וולטה

ההיסטוריה של מצברי וולטה שזורה לכל אורכה בהיסטוריה המפוארת של התעשייה הישראלית. בשנות השבעים של המאה עשרים, הייתה חברת וולקן מצברים, יצרנית מצברי וולטה, חלק מקבוצת כור תעשיות. הנהלת כור תעשיות, החליטה באותה תקופה לאמץ שיטות ייצור חדשניות כדי לייצר מצברים איכותיים ואמינים במיוחד וכפועל יוצא מאותה החלטה יצאה חברת וולקן מצברים לדרך חדשה. לקבלת הצעה משתלמת במיוחד למצבר וולטה חייגו 072-395-2070 או השאירו לנו פרטים

מצברי וולטה – מצברי איכות מהגליל המערבי

בשנת 1974 עם הנחת אבן הפינה לאזור התעשייה החדש בתפן שבגליל המערבי, הוחלט להתחיל להעביר אליו את פסי הייצור מצברי Volta. עד לסיום הקמת המבנה בתפן, שארך מספר שנים, הופעל קו ההרכבה של מצברי וולתא באזור התעשייה של העיירה שלומי. בסופו של דבר, בשנת 1977 לאחר סיום הבניה בתפן, הותקן הציוד החדש במפעל. מצבר volta הראשון יצא משערי המפעל שנתיים מאוחר יותר, בקיץ 1979 ומאז ועד היום מיוצרים מצברי וולטה בגליל המערבי.

מצבר וולטה – בחירה חכמה לכל רכב

הקטלוג הנרחב של מצברי וולטה כולל מצברים לרכב, משאיות ואופנועים. בנוסף ניתן למצוא בו: מצברי וולתא נייחים, מתאמים, נעלי כבל ועוד. בין אתם זקוקים למצבר וולטה 60 אמפר, מצבר ולטה 40 אמפר או מצבר וולטה 220 אמפר, תוכלו לרכוש אותם בסניפים הרבים של מצברי Volta ברחבי הארץ, או להתקשר לרשת ענק המצברים וליהנות משירות החלפת מצבר עד הבית.

מצברי וולטה ברשת ענק המצברים

רשת ענק המצברים הנה רשת בפריסה ארצית, המציעה מצברים לרכב במחירים חסרי תקדים, כולל הרכבה ואחריות, במחירים הנמוכים בישראל. בין המצברים האיכותיים שתוכו למצוא ברשת ענק המצברים, נמצאים כמובן גם מצברי וולטה המיוצרים בישראל ומתאפיינים במחירים הוגנים ואמינות לאורך זמן.

מצברי וולטה עד הבית

שירות החלפת מצבר עד הבית הוא שירות חדשני המופעל על ידי רשת ענק המצברים באמצעות ניידות הפועלות במרכז הארץ, וכמו כן גם בסניפים המאפשרים כיסוי מלא ממטולה עד אילת. מהיום, אין צורך להגיע למוסך או אל תחנות השירות כדי להתקין ברכב מצבר וולטה חדש. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לרשת ענק המצברים. אנשי השירות המיומנים של הרשת יגיעו אליכם, עם הציוד המתאים ויתקינו ברכבכם מצבר וולטה חדש.

לעוד מידע על