מצברי בוש

מצברי בוש

מצברי בוש

חברת בוש הטביעה את חותמה על תעשיית המצברים הבינלאומית בשנת 1922, בה החלה לייצר מצברים איכותיים עבור רכבים פרטיים ומגוון שימושים נוספים, ומאז היא ממשיכה לפתח את קו המוצרים שלה בהתאם לצרכי תעשיית הרכב ברחבי העולם. מצברי בוש, המתאימים למגוון כלי רכב ומגוון שימושים, ידועים ברחבי העולם כמצברים מתקדמים, ואיכותיים, שניתן לסמוך עליהם לאורך כל הדרך.

מצברי בוש בחזית הטכנולוגיה

חברת בוש המפתחת מגוון פתרונות מתקדמים בתחום המצברים, שמה לה למטרה לענות לצרכיו הדינאמיים של השוק העולמי. בין אם מדובר במצברים לרכב, מצברים תעשייתיים, מצברים ימיים או מצברים לרכבי שטח, המוצרים המתקדמים של בוש, נמצאים ברוב המקרים לפחות צעד אחד לפני המתחרים. לקבלת הצעה משתלמת במיוחד למצברי בוש חייגו 072-395-2070 או השאירו לנו פרטים

מצברי בוש לרכב פרטי

לאחר שמונים וחמש שנות שיווק ומכירות של מצברים מסביב לעולם, סביר להניח כי שבקטלוג של חברת בוש תוכלו למצוא מצבר שמתאים בדיוק לצרכים שלכם. מצברי בוש מתוכננים ומיוצרים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר על מנת לספק לרכב שלכם את המתח הדרוש להתנעה ולספק את צרכי האנרגיה של המכלולים השונים המותקנים בו, ללא צורך בטיפולים.

מצברי בוש למשאיות

ריבוי מערכות צורכות אנרגיה, טווחי פעולה ארוכים במיוחד ולעיתים גם טמפרטורות קיצוניות, מעמידים אתגרים משמעותיים בפני מצברים למשאיות. מצברי בוש למשאיות מבטיחים אספקת מתח קבועה ויציבה גם במהלך משימות קשות במיוחד. הודות לטכנולוגיה הייחודית של בוש. מצברי בוש למשאיות אינם זקוקים לטיפולים שוטפים והעמידות הגבוהה שלהם מאפשרת לבעלי משאיות ומנהלי ציי רכב לחסוך לא מעט כסף וזמן.

מצברים ימיים

מצבר בוש המיועדים לכלי שייט, מתוכננים בקפדנות על מנת להציע שילוב בין מצבר סטנדרטי המספק את המתח הדרוש להתנעת המנוע, לבין מצבר שמטרתו היא אספקת מתח נמוך לאורך זמן. מצברי בוש המיועדים לכלי שיט מתאפיינים במבנה מאסיבי המגן עליהם מפני הטלטלות העלולות להיגרם עקב תנאי ים קשים.

מצברי פריקה עמוקה

מצברי פריקה עמוקה מיועדים ללא מעט שימושים תעשייתיים ואזרחיים ביניהם: מכוניות חשמליות, רכבי גולף, סירות, כסאות גלגלים קלנועיות ועוד. בוש מייצרת מגוון מצברי פריקה עמוקה המבטיחים אספקת מתח יציבה לאורך זמן.

מצברי בוש ברשת ענק המצברים

רשת ענק המצברים היא רשת בפריסה ארצית המתמחה בשיווק והחלפת מצברים איכותיים לכל כלי הרכב. הניסיון העשיר אותו צברו אנשי המקצוע של הרשת מאפשר להם להתאים עבורכם מצברים איכותיים ואמינים שיענו על צרכי הרכב שלכם, במחירים המשתלמים בישראל. למידע נוסף על מחירי מצברים.

מצבר בוש עד הבית

מעבר להיותה מקור משתלם ואמין למגוון רחב של מצברים לשימושים שונים, מפעילה רשת ענק המצברים את שירות החלפת מצבר עד הבית. זקוקים להחלפת מצבר? אין צורך לגרור את הרכב למוסך או לחפש כבלים. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לרשת ענק המצברים, וטכנאי מצברים יגיע עד אליכם, יבדוק את המצבר הנוכחי שלכם ובמידת הצורך, יחליף אותו במצבר חדש.

לעוד מידע על