החלפת מצבר

החלפת מצבר

החלפת מצבר
בין אם אתם נוהגים ברכב פרטי, רכב שטח, רכב פנאי, אופנוע, קטנוע, אופנוע ים רכב חשמלי, או כל כלי רכב אחד, ודאי ידוע לכם כי למצבר יש תפקיד חיוני בכל הקשור לפעולתו התקינה של הרכב. עקב המבנה הייחודי והפעילות האינטנסיבית של המצבר, המספק מתח להתנעה וכל מערכות החשמל ברכב, מצברים לרכב אינם מאריכים ימים וכל שנתיים עד ארבע שנים יש לבצע החלפת מצברים.

מתי לבצע החלפת מצבר
על החשיבות של החלפת מצבר לרכב בזמן הנכון, אין צורך להכביר מילים. רבים מאיתנו שהחליטו לחכות עם החלפת מצברים לרגע האחרון, מצאו את עצמם תקועים עם רכב שאינו מניע, שילמו עבור גרירת הרכב ועבור החלפת מצבר במוסך או בתחנת שירות, ובזבזו זמן יקר. על מנת להימנע מאי הנעימויות הללו מומלץ לבצע החלפת מצברים על פי הוראות היצרן, או ברגע בו אתם מרגישים כי המצבר הנוכחי שלכם מתחיל לאבד מכוחו. לפני שאתם ממהרים לבצע החלפת מצבר, נסו לטעון אותו עד סופו, על מנת לוודא כי אכן מדובר בתקלה.

לקבלת הצעה משתלמת במיוחד להחלפת מצבר
חייגו 072-273-0011 או השאירו לנו פרטים

דברים שצריך לדעת לפני החלפת מצבר
על פניה, נראה כי החלפת מצבר היא פעולה בסיסית אשר אינה דורשת ידע או הכנה מראש, אולם כמו טיפולים ופעולות אחזקה רבות שאתם מבצעים על מנת לשמור על תקינות הרכב שלכם, גם החלפת מצברים דורשת ידע וניסיון. לפני החלפת מצבר חשוב לברר מהי קיבולת המצבר הנדרשת על ידי יצרן הרכב, האם הרכב שלכם זקוק למצבר בעל תכונות ייחודיות, מהן התכונות הללו, ולא פחות חשוב: ממי אתם רוכשים את המצבר.

החלפת מצבר – לא כל אחד יכול
קיימות לא מעט דרכים לחיסכון בעת התקנת מצברים. מצברים יד שנייה או מחודשים למשל, יעלו פחות ממצברים חדשים ויוכלו לשרת אתכם נאמנה זמן רב. אולם, שמענו על לא מעט מקרים בהם נהגים שהגיעו למוסך לצורך החלפת מצבר, שילמו עבור מצבר חדש, למרות שהמצבר שהותקן ברכבם לא היה כזה. על מנת להימנע מתופעות כאלה מומלץ לבצע החלפת מצברים, באמצעות אנשי מקצוע אמינים.

החלפת מצבר ברשת ענק המצברים
כשאתם מבצעים החלפת מצבר ברשת ענק המצברים אתם יכולים להיות בטוחים כחי המצבר החדש מתאים בדיוק לרכב שלכם, שהוא מגיע ממקור אמין ושהמחיר שתשלמו הוא בין המשתלמים בישראל. בין אם אתם נוהגים ברכב פרטי, רכב ציבורי, רכב פנאי, רכב שטח או רכב דו גלגלי, תוכלו למצוא את המצבר המתאים לכם ברשת ענק המצברים.

החלפת מצבר עד הבית
היום, אין יותר צורך להגיע למוסך על מנת לבצע החלפת מצבר. במידה והמצבר שלכם אינו תקין, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לרשת ענק המצברים ולהזמין החלפת מצבר עד הבית. אנשי המקצוע של רשת ענק המצברים יגיעו עד אליכם ויחליפו את המצבר הישן שלכם במצבר חדש, איכותי ואמין.

החלפת מצבר בענק המצברים